Kategorie

Masło kakaowe NCB-HDO3-654 3 kg Callebaut

Masło kakaowe Callebaut jest uzyskiwane z wyselekcjonowanych prażonych pełnych ziaren kakaowca o najwyższej jakości. Ma neutralny smak i kolor. Posiada wszechstronne zastosowanie od bazy do kolorowych mieszanek przeznaczonych do rozpylania pistoletem, aż po składnik regulujący płynność przygotowywanej czekolady. Dodanie od 1% do 8% masła kakaowego do całkowitej objętości czekolady sprawi, że będzie ona rzadsza i dzięki temu doskonała do cienkiego i bardzo cienkiego formowania i oblewania. Ponadto zwiększy to połysk i łamliwość czekolady w formowanych i oblewanych wyrobach cukierniczych. Bardzo proste w obróbce.

396.99
szt.
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty Kraków Imbramowska 0
ORLEN Paczka 0
Paczkomaty InPost 0
Przesyłka kurierska 0
Odbiór osobisty Kraków Imbramowska 0
Dostawa Taxi Kraków 0
Paczkomaty InPost Weekend 4.99
Paczkomaty InPost pobranie 18.99
Przesyłka kurierska - pobranie 19.99
Paczkomty InPost Weekend pobranie 25.99
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 795 446 423

Zostaw telefon
Masło kakaowe NCB-HDO3-654 3 kg Callebaut

Masło kakaowe Callebaut jest uzyskiwane z wyselekcjonowanych prażonych pełnych ziaren kakaowca o najwyższej jakości. Ma neutralny smak i kolor. Posiada wszechstronne zastosowanie od bazy do kolorowych mieszanek przeznaczonych do rozpylania pistoletem, aż po składnik regulujący płynność przygotowywanej czekolady. Dodanie od 1% do 8% masła kakaowego do całkowitej objętości czekolady sprawi, że będzie ona rzadsza i dzięki temu doskonała do cienkiego i bardzo cienkiego formowania i oblewania. Ponadto zwiększy to połysk i łamliwość czekolady w formowanych i oblewanych wyrobach cukierniczych. Bardzo proste w obróbce. 

Skład: tłuszcz kakaowy.

Możliwe kontakty krzyżowe z alergenami pochodzące z procesu wytwarzania. Może zawierać MLEKO.

Warunki przechowywania:

Przechowywać produkt w pomieszczeniach czystych, pozbawionych obcych zapachów (wilgotność względna max. 70%). Temperatura składowania: 12 - 20 ˚C.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.