Kategorie
Szukaj

Patyczki do lodów i lizaków | KicCake Sklep z akcesoriami cukierniczymi

Patyczki do lodów i lizaków

to popularne akcesoria używane do przygotowywania i podawania lodów na patyku oraz lizaków oraz przy tworzeniu słodkich stołów. Są to niewielkie, drewniane, papierowe lub plastikowe patyczki, które wbija się w lody lub ciasteczko, aby można było je łatwo trzymać i jeść bez użycia rąk.

  • Patyczki do lodów najczęściej są wykonane z drewna lub celulozy. Drewniane czy papierowe patyczki są bardzo ekologicznym rozwiązaniem.
  • Patyczki mogą mieć różne kształty, ale najczęściej są prostokątne lub okrągłe, o odpowiedniej długości i szerokości, aby dobrze utrzymać lody czy masę cukrową.
  • Patyczki do lodów i lizaków występują w różnych rozmiarach, co pozwala na dostosowanie ich do różnych rodzajów lodów i deserów.
  • Patyczki są jednorazowego użytku, co zapewnia higieniczne podawanie lodów i lizaków.

Patyczki do lodów są niezbędnym elementem deseru,

jeśli chcesz przygotować lody na patyku, lizaki w domu, albo gdy przygotowujemy słodkie stoły na wesela bądź innego rodzaju przyjęcia. Są również bardzo popularne w lodziarniach i cukierniach, gdzie służą do podawania różnego rodzaju lodów, sorbetów, frozen yogurtu, cakesicles czy lizaków, cake pops.

Dzięki patyczkom do lodów i lizaków można bez problemu jeść mrożone desery bez brudzenia rąk i cieszyć się ich smakiem w wygodny sposób.